درباره ی ما

شرکت متحدان نیک نام ویرا با نام تجاری منّو menno از سال 1397 با هدف کاهش هزینه ها و افزایش فروش مجموعه های غذایی اقدام به ارائه خدمات دیجیتال به مجموعه های غذایی کشور نموده است. با جذب بیش از 1000 مجموعه در کل ایران و همچنین همکاری با مجموعه های مطرح بین المللی در کشورهای عمان، ترکیه و...، منّو در بین مجموعه داران به برندی قابل اعتماد در جهت خدمات دیجیتال تبدیل شده است.


همچنین در سال 1399 منّو به عنوان سومین استارت اپ برتر و اولین استارت اپ برتر غذایی کشور از سوی نهاد 100 استارت آپ انتخاب شده است. و با جذب دو راند سرمایه گذاری موفق به جمع کوچکی از استارتاپ های موفق ایرانی پیوسته است.

همچنین در پاییز سال 1399 منّو به عنوان برترین استارتاپ پژوهشی استان خراسان رضوی  انتخاب شد و این راه و افتخارات به جز با تلاش تیم جوان و سخت‌کوش منّو و همچنین اعتماد مدیران صنعت رستوران و کافیشاپ میسر نمی‌شد.

شروع همکاری با منّو بسیار سریع و ساده است:

{ طرح 1}

همکاران ما در بخش فروش با توجه به نوع مجموعه و فعالیت شما بهترین راهکارهای دیجیتال را پیشنهاد می‌دهند تا با استفاده از این راهکارها شما به راحت‌ترین شکل ممکن به اهداف کوتاه و بلند مدتی که برای مجموعه‌تان متصورید برسید.

همچنین بعد از خرید تازه همکاری ما با شما در بخش پشتیبانی شروع می‌شود تا بعد از آموزش و راه اندازی ابزارهای دیجیتالی که از ما تهیه کردین بتوانید از تمام این ابزارها به بهترین نحو استفاده کنید.